JARO 2024 | |||||||
12.KOLO | |||||||
6.4. - | 7.4 | Místo | Den | Čas | Výsledek | ||
Volno | Ekeke | : | |||||
FC Hrkotka | Titanic | Lokotka | So | 14.00 | 3 | : | 6 |
Beer | Young Boys | Lokotka | Ne | 9:00 | 0 | : | 2 |
SK Čekyně | Třetí Housle | Čekyně | Ne | 10:00 | 4 | : | 3 |
1. AC Kokoráček | Císařov Devils | Kokory | Ne | 13:00 | 4 | : | 1 |
Veslo | FC Lahvátor | Veselíčko | Ne | 14:00 | 2 | : | 2 |
13.KOLO | |||||||
13.4. - | 14.4 | Místo | Den | Čas | |||
Veslo | Volno | Veselíčko | Ne | 14:00 | : | ||
FC Lahvátor | 1. AC Kokoráček | Věžky | Ne | 14:00 | 2 | : | 2 |
Císařov Devils | SK Čekyně | Císařov | Ne | 14:00 | 3 | : | 2 |
Třetí Housle | Beer | Lokotka | Ne | 15:15 | 8 | : | 1 |
Young Boys | FC Hrkotka | Hradčany | Ne | 10:00 | 0 | : | 1 |
Titanic | Ekeke | Troubky | Ne | 12:00 | 4 | : | 3 |
14.KOLO | |||||||
20.4. - | 21.4 | Místo | Den | Čas | Výsledek | ||
Volno | Titanic | : | |||||
Ekeke | Young Boys | Dřevohostice | Ne | 16:00 | 4 | : | 1 |
FC Hrkotka | Třetí Housle | Lokotka | So | 14.00 | 5 | : | 1 |
Beer | Císařov Devils | Lokotka | Ne | 9:00 | : | ||
SK Čekyně | FC Lahvátor | Čekyně | Ne | 10:00 | 3 | : | 0 |
1. AC Kokoráček | Veslo | Kokory | Ne | 13:00 | 1 | : | 3 |
15.KOLO | |||||||
27.4. - | 28.4 | Místo | Den | Čas | Výsledek | ||
1. AC Kokoráček | Volno | Kokory | Ne | 13:00 | : | ||
Veslo | SK Čekyně | Veselíčko | Ne | 14:00 | 2 | : | 2 |
FC Lahvátor | Beer | Věžky | Ne | 14:00 | 4 | : | 2 |
Císařov Devils | FC Hrkotka | Císařov | Ne | 14:00 | 5 | : | 2 |
Třetí Housle | Ekeke | Lokotka | Ne | 15:15 | 2 | : | 4 |
Young Boys | Titanic | Hradčany | Ne | 10:00 | 1 | : | 7 |
16.KOLO | |||||||
4.5. - | 5.5 | Místo | Den | Čas | Výsledek | ||
Volno | Young Boys | : | |||||
Titanic | Třetí Housle | Troubky | Ne | 12:00 | : | ||
Ekeke | Císařov Devils | Dřevohostice | Ne | 16:00 | : | ||
FC Hrkotka | FC Lahvátor | Lokotka | So | 14.00 | : | ||
Beer | Veslo | Lokotka | Ne | 9:00 | : | ||
SK Čekyně | 1. AC Kokoráček | Čekyně | Ne | 10:00 | : | ||
17.KOLO | |||||||
11.5. - | 12.5 | Místo | Den | Čas | Výsledek | ||
SK Čekyně | Volno | Čekyně | Ne | 10:00 | : | ||
1. AC Kokoráček | Beer | Kokory | Ne | 13:00 | : | ||
Veslo | FC Hrkotka | Veselíčko | Ne | 14:00 | : | ||
FC Lahvátor | Ekeke | Věžky | Ne | 14:00 | : | ||
Císařov Devils | Titanic | Císařov | Ne | 14:00 | : | ||
Třetí Housle | Young Boys | Lokotka | Ne | 15:15 | : | ||
18.KOLO | |||||||
18.5. - | 19.5 | Místo | Den | Čas | Výsledek | ||
Volno | Třetí Housle | : | |||||
Young Boys | Císařov Devils | Hradčany | Ne | 10:00 | : | ||
Titanic | FC Lahvátor | Troubky | Ne | 12:00 | : | ||
Ekeke | Veslo | Dřevohostice | Ne | 16:00 | : | ||
FC Hrkotka | 1. AC Kokoráček | Lokotka | So | 14.00 | : | ||
Beer | SK Čekyně | Lokotka | Ne | 9:00 | : | ||
19.KOLO | |||||||
25.5. - | 26.5 | Místo | Den | Čas | Výsledek | ||
Beer | Volno | Lokotka | Ne | 9:00 | : | ||
SK Čekyně | FC Hrkotka | Čekyně | Ne | 10:00 | : | ||
1. AC Kokoráček | Ekeke | Kokory | Ne | 13:00 | : | ||
Veslo | Titanic | Veselíčko | Ne | 14:00 | : | ||
FC Lahvátor | Young Boys | Věžky | Ne | 14:00 | : | ||
Císařov Devils | Třetí Housle | Císařov | Ne | 14:00 | : | ||
20.KOLO | |||||||
1.6. - | 2.6 | Místo | Den | Čas | Výsledek | ||
Volno | Císařov Devils | : | |||||
Třetí Housle | FC Lahvátor | Lokotka | Ne | 15:15 | : | ||
Young Boys | Veslo | Hradčany | Ne | 10:00 | : | ||
Titanic | 1. AC Kokoráček | Troubky | Ne | 12:00 | : | ||
Ekeke | SK Čekyně | Dřevohostice | Ne | 16:00 | : | ||
FC Hrkotka | Beer | Lokotka | So | 14.00 | : | ||
21.KOLO | |||||||
8.6. - | 9.6 | Místo | Den | Čas | Výsledek | ||
FC Hrkotka | Volno | Lokotka | So | 14.00 | : | ||
Beer | Ekeke | Lokotka | Ne | 9:00 | : | ||
SK Čekyně | Titanic | Čekyně | Ne | 10:00 | : | ||
1. AC Kokoráček | Young Boys | Kokory | Ne | 13:00 | : | ||
Veslo | Třetí Housle | Veselíčko | Ne | 14:00 | : | ||
FC Lahvátor | Císařov Devils | Věžky | Ne | 14:00 | : | ||
22.KOLO | |||||||
15.6. - | 16.6 | Místo | Den | Čas | Výsledek | ||
Volno | FC Lahvátor | : | |||||
Císařov Devils | Veslo | Císařov | Ne | 14:00 | : | ||
Třetí Housle | 1. AC Kokoráček | Lokotka | Ne | 15:15 | : | ||
Young Boys | SK Čekyně | Hradčany | Ne | 10:00 | : | ||
Titanic | Beer | Troubky | Ne | 12:00 | : | ||
Ekeke | FC Hrkotka | Dřevohostice | Ne | 16:00 | : |