ROZLOSOVÁNÍ SEZÓNY 2023 / 2024 | |||||||
PODZIM 2023 | |||||||
1.KOLO | |||||||
26.8. - | 27.8 | Místo | Den | Čas | Výsledek | ||
FC Bubu | Peršink | Kojetín | So | 11:30 | 5 | : | 2 |
Komando Osek | SC Nealko | Osek | Ne | 10:00 | odl | : | |
Béďa Team | OCP Želatovice | Prosenice | Ne | 10:00 | 1 | : | 2 |
Galacticos III | FC Langsam | Citov | Ne | 10:30 | 3 | : | 0 |
FC Kyselovice | BwB Kojetín | Kyselovice | Ne | 10:30 | 1 | : | 11 |
FC Moštěnka | PDHT Luková | Horní Moštěnice | Ne | 10:00 | 4 | : | 1 |
2.KOLO | |||||||
2.9. - | 3.9 | Místo | Den | Čas | Výsledek | ||
Peršink | PDHT Luková | Bochoř | Ne | 10:00 | 3 | : | 1 |
BwB Kojetín | FC Moštěnka | Kojetín | So | 10:00 | 6 | : | 0 |
FC Langsam | FC Kyselovice | Hradčany | Ne | 10:30 | 8 | : | 0 |
OCP Želatovice | Galacticos III | Želatovice | Ne | 10:00 | 3 | : | 0 |
SC Nealko | Béďa Team | Oxford | So | 9.00 | 1 | : | 5 |
FC Bubu | Komando Osek | Kojetín | So | 11:30 | 3 | : | 3 |
3.KOLO | |||||||
9.9. - | 10.9 | Místo | Den | Čas | Výsledek | ||
Komando Osek | Peršink | Osek | Ne | 10:00 | 1 | : | 4 |
Béďa Team | FC Bubu | Prosenice | Ne | 10:00 | 4 | : | 2 |
Galacticos III | SC Nealko | Citov | Ne | 10:30 | 10 | : | 1 |
FC Kyselovice | OCP Želatovice | Kyselovice | Ne | 10:30 | 2 | : | 2 |
FC Moštěnka | FC Langsam | Horní Moštěnice | Ne | 10:00 | 0 | : | 2 |
PDHT Luková | BwB Kojetín | Luková | Ne | 9:30 | 1 | : | 8 |
4.KOLO | |||||||
16.9. - | 17.9 | Místo | Den | Čas | Výsledek | ||
Peršink | BwB Kojetín | Bochoř | Ne | 10:00 | 3 | : | 1 |
FC Langsam | PDHT Luková | Hradčany | Ne | 10:30 | 1 | : | 1 |
OCP Želatovice | FC Moštěnka | Želatovice | Ne | 10:00 | 2 | : | 1 |
SC Nealko | FC Kyselovice | Oxford | So | 9.00 | 1 | : | 4 |
FC Bubu | Galacticos III | Kojetín | So | 11:30 | 3 | : | 1 |
Komando Osek | Béďa Team | Osek | Ne | 10:00 | 4 | : | 2 |
5.KOLO | |||||||
23.9. - | 24.9 | Místo | Den | Čas | Výsledek | ||
Béďa Team | Peršink | Prosenice | Ne | 10:00 | 0 | : | 2 |
Galacticos III | Komando Osek | Citov | Ne | 10:30 | 5 | : | 1 |
FC Kyselovice | FC Bubu | Kyselovice | Ne | 10:30 | 2 | : | 4 |
FC Moštěnka | SC Nealko | Horní Moštěnice | Ne | 10:00 | 3 | : | 6 |
PDHT Luková | OCP Želatovice | Luková | Ne | 9:30 | 0 | : | 3 |
BwB Kojetín | FC Langsam | Kojetín | So | 10:00 | 3 | : | 0 |
6.KOLO | |||||||
30.9. - | 1.10 | Místo | Den | Čas | Výsledek | ||
Peršink | FC Langsam | Bochoř | Ne | 10:00 | 1 | : | 0 |
OCP Želatovice | BwB Kojetín | Želatovice | Ne | 10:00 | Odl. | : | |
SC Nealko | PDHT Luková | Oxford | So | 9.00 | Odl. | : | |
FC Bubu | FC Moštěnka | Kojetín | So | 11:30 | 2 | : | 1 |
Komando Osek | FC Kyselovice | Osek | Ne | 10:00 | 3 | : | 1 |
Béďa Team | Galacticos III | Prosenice | Ne | 10:00 | 1 | : | 1 |
7.KOLO | |||||||
7.10. - | 8.10 | Místo | Den | Čas | Výsledek | ||
Galacticos III | Peršink | Citov | Ne | 10:30 | 2 | : | 1 |
FC Kyselovice | Béďa Team | Kyselovice | Ne | 10:30 | 8 | : | 2 |
FC Moštěnka | Komando Osek | Horní Moštěnice | Ne | 10:00 | 1 | : | 7 |
PDHT Luková | FC Bubu | Luková | Ne | 9:30 | 4 | : | 2 |
BwB Kojetín | SC Nealko | Kojetín | So | 10:00 | 14 | : | 2 |
FC Langsam | OCP Želatovice | Hradčany | Ne | 10:30 | 3 | : | 1 |
8.KOLO | |||||||
14.10. - | 15.10 | Místo | Den | Čas | Výsledek | ||
Peršink | OCP Želatovice | Bochoř | Ne | 10:00 | 2 | : | 1 |
SC Nealko | FC Langsam | Oxford | So | 9.00 | 1 | : | 4 |
FC Bubu | BwB Kojetín | Kojetín | So | 11:30 | 0 | : | 14 |
Komando Osek | PDHT Luková | Osek | Ne | 10:00 | 2 | : | 1 |
Béďa Team | FC Moštěnka | Prosenice | Ne | 10:00 | 3 | : | 0 |
Galacticos III | FC Kyselovice | Citov | Ne | 10:30 | 1 | : | 1 |
9.KOLO | |||||||
21.10. - | 22.10 | Místo | Den | Čas | Výsledek | ||
FC Kyselovice | Peršink | Kyselovice | Ne | 10:30 | 1 | : | 1 |
FC Moštěnka | Galacticos III | Horní Moštěnice | Ne | 10:00 | 2 | : | 1 |
PDHT Luková | Béďa Team | Luková | Ne | 9:30 | 1 | : | 2 |
BwB Kojetín | Komando Osek | Kojetín | So | 10:00 | 5 | : | 2 |
FC Langsam | FC Bubu | Hradčany | Ne | 10:30 | 4 | : | 2 |
OCP Želatovice | SC Nealko | Želatovice | Ne | 10:00 | 4 | : | 4 |
10.KOLO | |||||||
28.10. - | 29.10 | Místo | Den | Čas | Výsledek | ||
Peršink | SC Nealko | Bochoř | Ne | 10:00 | 3 | : | 1 |
FC Bubu | OCP Želatovice | Kojetín | So | 11:30 | 7 | : | 2 |
Komando Osek | FC Langsam | Osek | Ne | 10:00 | 2 | : | 2 |
Béďa Team | BwB Kojetín | Prosenice | Ne | 10:00 | 0 | : | 3 |
Galacticos III | PDHT Luková | Citov | Ne | 10:30 | 5 | : | 4 |
FC Kyselovice | FC Moštěnka | Kyselovice | Ne | 10:30 | 0 | : | 2 |
11.KOLO | |||||||
4.11. - | 5.11 | Místo | Den | Čas | Výsledek | ||
FC Moštěnka | Peršink | Horní Moštěnice | Ne | 10:00 | 0 | : | 1 |
PDHT Luková | FC Kyselovice | Luková | Ne | 9:30 | 1 | : | 8 |
BwB Kojetín | Galacticos III | Kojetín | So | 10:00 | 8 | : | 3 |
FC Langsam | Béďa Team | Hradčany | Ne | 10:30 | 4 | : | 4 |
OCP Želatovice | Komando Osek | Želatovice | Ne | 10:00 | 4 | : | 3 |
SC Nealko | FC Bubu | Oxford | So | 9.00 | 2 | : | 5 |